Zuzanna Zabielska - polski psycholog online

W projekcie Psycholoshka pracują specjaliści, którzy podczas rozmowy uważnie słuchają, przekazują swoją wiedzę i zapewniają prywatność. Konsultacja z polskim psychologiem online to szansa na podzielenie się swoimi myślami i przeżyciami z osobą, która pomaga zrozumieć labirynt trudnych emocji — bez dzielenia ich na dobre i złe. Każda reakcja organizmu to ważna wskazówka, która wynika z podświadomości i ma duży wpływ na obecne życie. Z kolei podczas internetowych spotkań ze specjalistą dowiesz się, skąd biorą się Twoje odczucia i co wpływa na podejmowane przez Ciebie decyzje. Osobą, która zapewnia takie wsparcie, jest między innymi Zuzanna Zabielska. Zobacz, na czym polegają wizyty prowadzone przez internet.

Kim jest psycholog online?

Czy wiesz, że ze wsparcia specjalisty korzystają nie tylko osoby przeżywające nagły kryzys, ale również te, które chcą poprawić jakość swojego codziennego życia? Praca polskiego psychologa, również w formie online, polega na pomaganiu w zrozumieniu siebie, swoich emocji i zachowań, a także w dostrzeżeniu schematów, które wpływają na decyzje podejmowane przez Ciebie każdego dnia. Choć wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, doświadczenia z przeszłości mają duże znaczenie w kontekście dorosłego życia. Oprócz tego internetowy psychoterapeuta może również poprowadzić terapię, która służy dogłębnemu przyjrzeniu się poszczególnym problemom. Takie spotkania wymagają regularnej pracy klienta i polskiego psychologa online i zwykle trwają 50-60 minut.

Internetowy psycholog — konsultacje, które pomagają w lepszym zrozumieniu swoich zachowań

Wiele podejmowanych przez Ciebie decyzji wynika ze schematów, które wypracowałeś/aś jeszcze w dzieciństwie, na przykład, żeby lepiej poradzić sobie z wymaganiami rodziców, trudnościami w zawieraniu nowych przyjaźni czy z różnymi stresującymi sytuacjami. I choć w tamtych czasach te strategie pomagały przetrwać, w dorosłym życiu często nie mają już zastosowania. Internetowe konsultacje z polskim psychologiem ułatwiają ich identyfikację i w efekcie świadome wybieranie innych, lepszych dla Ciebie rozwiązań.

Kto może skorzystać z konsultacji z polskim psychologiem online?

Oprócz chęci poprawy jakości swojego codziennego życia skorzystanie z internetowych usług specjalisty jest zalecane w różnych kryzysach, które negatywnie wpływają na samopoczucie i utrudniają funkcjonowanie. Polski psycholog online, taki jak Zuzanna Zabielska, to osoba, która wspiera i pomaga w takich sytuacjach jak:

  • doświadczanie długotrwałego lęku i poczucia niepokoju,
  • napady paniki,
  • odczuwanie silnego smutku, który uniemożliwia wykonywanie wielu czynności,
  • problemy z nawiązaniem i utrzymaniem stałych relacji z innymi osobami,
  • brak motywacji do działania, ciągłe zmęczenie i wrażenie, że jest się zbyt leniwym,
  • narzucanie sobie dużej presji w nauce, pracy czy innych dziedzinach,
  • przeżycie trudnych doświadczeń, na przykład zdrady, śmierci bliskiej osoby, wypadku czy utraty pracy.

Niezależnie od okoliczności psycholog internetowy prowadzi konsultacje, z których może skorzystać każda zainteresowana osoba. Pierwsza rozmowa to również sposób na ustalenie, czy w danym przypadku sprawdzi się dłuższa terapia. Na polskiej stronie psycholoshka.pl umówisz się na wizytę online w dogodnym dla siebie terminie. Zapraszamy do skorzystania z kalendarza i do zarezerwowania wybranego dnia oraz godziny.